Prodej rodinného domu v Horních Počernicích

Aktualizace: 

OPEN HOUSE - den otevřených dveří čtvrtek 27. 10. 2022

Srdečně Vás zvu - přijďte si dům nezávazně prohlédnout. Od 10 do 12 hodin nebo po individuální domluvě. Zapište se prosím, zašlu Vám podrobnosti.

Prémiové bydlení s užitnou plochou 166 m² a nadstandardním příslušenstvím


Obývací pokoj je navržen tak, aby byl kompaktní, a zároveň nepůsobil stísněně. Vejde se tedy i početnější návštěva. Funkční krb na dřevo není jen romantika, ale na letošní zimu velmi praktická věc.


Tato ložnice nemá chybu - prostornou šatnu s přirozeným světlem orientovanou na východ ocení nejen ženy.


Hodně světla díky velkoformátovým sklům je také velkou předností tohoto prostoru. A když odhrnete velké francouzské okno, stane se součástí obýváku i terasa vedoucí k bazénu.


Francouzské okno orientované na západ vede na terasu, ze které vidíte na svou zahradu a nebo na zapadající slunce. 


Pokud rádi vaříte, budete tuto kuchyni milovat. Pokud kromě čaje a kávy nic nevaříte, oceníte bar se stoličkami, což bývá oblíbené místo ke konverzaci u přípravy nápojů nebo rychlé snídaně.

TOHLE NENÍ OBYČEJNÝ DŮM!

Ano, dům je postaven na pouhých 81 m2, proto má trochu netypicky dohromady 4 podlaží a na papíre může působit jako malý nebo stísněný. Nicméně v praxi je to úplně jinak - architektonicky jde o skvělé dílo využívající každý centimetr prostoru. Přijďte te přesvědčit naživo, případně použijte náš 3D půdorys.


Koupelnu budete milovat, i když nejste vodnáři - obří sprchový kout, pohodlná vana, toaleta s bidetem a spousta místa. K tomu francouzské okno, které Vám sem pustí ranní východní slunce. 


Pokud chcete klid a pohodu, ale současně nebýt vzdáleni půl hodiny od Prahy, je tato lokalita nejlepším řešením.


VOLEJTE MAKLÉŘI PRO VÍCE INFORMACÍ: +420 603 425 961


Krásný dům v rezidenční zástavbě se zahradou, terasou, garáží a bazénem.

Dům má čtyři podlaží včetně suterénu, jsou zde dvě ložnice a další samostatný pokoj v podkroví, který lze využít jako pracovnu nebo další ložnici.

V přízemí je obývací pokoj s krbem, jídelním prostorem a prakticky řešenou kuchyní se skvělým designem a všemi potřebnými spotřebiči.

V koupelně je vana, sprchový kout, toaleta s bidetem a francouzské okno s výhledem do zahrady. Toaleta pro hosty je v přízemí.

V suterénu je příprava na wellness zónu, kde je nyní instalována moderní vířivka, příprava na umístění baru, třetí toaleta a druhý sprchový kout. Technické zázemí domu včetně prádelny je také v suterénu. 

Garáž pro jedno auto je přístupná z domu i ze zahrady a její střechu lze využívat jako terasu s orientací na východ i západ.

Vytápění a ohřev vody řeší tepelné čerpadlo, použít lze i krb, bez problémů si lze instalovat solární panely nebo klimatizaci. Bazén a zahrada jsou na východní straně domu přístupné pohodlně z obývacího pokoje nebo kuchyně.

Dům má novou střechu a celkově je ve výborném stavu, takže by nikdo neřekl, že již slouží deset let. Nedávno byla položena také nová dlažba na zahradě.


Před domem je hezký zelený parčík s komorní atmosférou.

Pokud by Vám tedy nestačila zahrada na vašem pozemku nebo byste chtěli vyvenčit pejska, tohle místo je ideální. Ani velké ani malé, s lavičkou na posezení....a se sluncem, kterého sem jde tak akorát. 

Pokud se tak ještě nestalo, pro ten správný dojem z domu a jeho atmosféry si prosím pusťte nahoře na stránce video s mým komentářem.


Mgr. Jakub Frydrych
profesionální průvodce prodejem nemovitosti
Tel. +420 603 425 961

Zajímají vás detaily? Chcete přijít na prohlídku?
Zavolejte mi nebo zanechejte vzkaz níže. 

VOLEJTE MAKLÉŘI PRO VÍCE INFORMACÍ: +420 603 425 961