Reference

BUĎTE MEZI TĚMI, KTEŘÍ SE SPRÁVNĚ ROZHODLI

Matěj Stulík

"Jakuba jsme požádali o ocenění naší nemovitosti. Jakub pro nás připravil přehlednou prezentaci s výpočtem odhadované hodnoty bytu a nastínil nám naše možnosti v případě prodeje. Na spolupráci oceňujeme profesionalitu a zejména lidský přístup, diky kterému vše proběhlo k naší maximální spokojenosti. "

Ladislav Sebestyan

"Jakub je skvělý profesionál, který nejenom pomůže s pronájmem, nákupem nebo prodejem. Je to člověk který zná velmi dobře situaci na realitním trhu, doporučí další profesionály z jiných odvětví a hlavně dá se s ním pobavit jako s velmi příjemným člověkem, který si vás jako klienta velice váží."

Hedvika H.

"S Jakubem jsem řešila nacenění pozemku ve Středočeském kraji. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup; seznámil se se situací v lokalitě, vše mi do detailu vysvětlil, a to vše ve velmi krátkém čase. Pokud budu v budoucnosti řešit podobnou záležitost, vím, na koho se obrátit."

Pavel Kočička

„Jakuba jsem osobně poznal a rád doporučuju. Precizní v práci, nápaditý a svůj. A taky prozákaznický. Bez obav mu svěřte svou nemovitost do péče. Prodává za víc, než jeho konkurence. Ví, jak na to. “

Kamil Tesař

"S manželkou jsme již několik nemovitostí kupovali, či prodávali, nicméně jsme měli s realitními makléři spíše špatné zkušenosti, pak nám byl náhodou doporučen pan Jakub Frydrych a spolupráce s ním, byla pohlazením na duši, profesionál, velice slušný, nadstandardní věci, jako bonus navíc. Výborná zkušenost! Všechny ty namachrované realiťáky z plakátů a reklam, s přehledem strčí do kapsy svým přístupem!"


Ondřej Tiwaz

"Asi nebudu jediný člověk, který má zakořeněnou představu, že realitní makléř vás chce víceméně okrást a ne vám pomoci. Pokud si tuto představu chcete či potřebujete změnit, tak oslovte Jakuba. Velmi spolehlivý a sympatický člověk. Oceňuji nejen hluboké znalosti realitního trhu, ale také lidský a zároveň profesionální přístup." 


Václav Pokorný

"Pokaždé, když potřebuji poradit v realitní oblasti, vím, že se na Jakuba můžu spolehnout a že mi dobře a kvalifikovaně poradí. Prověřeno mnoha zkušenostmi."

Jindra Bartáková

"Individuální a lidský přístup k vaší potřebě orientovat se v dané problematice."