Reference

BUĎTE MEZI TĚMI, KTEŘÍ SE SPRÁVNĚ ROZHODLI

Všechny reference jsou reálné - klienti dali svolení s uveřejněním nebo je veřejně napsali na soc. sítě.

Matěj Stulík

"Jakuba jsme požádali o ocenění naší nemovitosti. Jakub pro nás připravil přehlednou prezentaci s výpočtem odhadované hodnoty bytu a nastínil nám naše možnosti v případě prodeje. Na spolupráci oceňujeme profesionalitu a zejména lidský přístup, diky kterému vše proběhlo k naší maximální spokojenosti. "

Ladislav Sebestyan

"Jakub je skvělý profesionál, který nejenom pomůže s pronájmem, nákupem nebo prodejem. Je to člověk který zná velmi dobře situaci na realitním trhu, doporučí další profesionály z jiných odvětví a hlavně dá se s ním pobavit jako s velmi příjemným člověkem, který si vás jako klienta velice váží."

Hedvika H.

"S Jakubem jsem řešila nacenění pozemku ve Středočeském kraji. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup; seznámil se se situací v lokalitě, vše mi do detailu vysvětlil, a to vše ve velmi krátkém čase. Pokud budu v budoucnosti řešit podobnou záležitost, vím, na koho se obrátit."

Pavel Kočička

„Jakuba jsem osobně poznal a rád doporučuju. Precizní v práci, nápaditý a svůj. A taky prozákaznický. Bez obav mu svěřte svou nemovitost do péče. Prodává za víc, než jeho konkurence. Ví, jak na to. “

Kamil Tesař

"S manželkou jsme již několik nemovitostí kupovali, či prodávali, nicméně jsme měli s realitními makléři spíše špatné zkušenosti, pak nám byl náhodou doporučen pan Jakub Frydrych a spolupráce s ním, byla pohlazením na duši, profesionál, velice slušný, nadstandardní věci, jako bonus navíc. Výborná zkušenost! Všechny ty namachrované realiťáky z plakátů a reklam, s přehledem strčí do kapsy svým přístupem!"


Ondřej Tiwaz

"Asi nebudu jediný člověk, který má zakořeněnou představu, že realitní makléř vás chce víceméně okrást a ne vám pomoci. Pokud si tuto představu chcete či potřebujete změnit, tak oslovte Jakuba. Velmi spolehlivý a sympatický člověk. Oceňuji nejen hluboké znalosti realitního trhu, ale také lidský a zároveň profesionální přístup." 


Václav Pokorný

"Pokaždé, když potřebuji poradit v realitní oblasti, vím, že se na Jakuba můžu spolehnout a že mi dobře a kvalifikovaně poradí. Prověřeno mnoha zkušenostmi."

Jindra Bartáková

"Individuální a lidský přístup k vaší potřebě orientovat se v dané problematice."

Jan Vrtiška

"Společně s manželkou jsme se shodli, že už jsme dlouho nenarazili na tak schopného realitního makléře jako jste Vy. Před dvěma lety jsme řešili koupi našeho aktuálního bytu, takže jsme potkali hodně makléřů a Vy jste na nás působil velmi profesionálně. Děkujeme za Váš přístup a přejeme hodně profesních úspěchů."