top of page
010.webp

Rodinný dům

Praha - Horní Počernice

Prémiové bydlení s užitnou plochou 166 m² a nadstandardním příslušenstvím - podlahové vytápění tepelným čerpadlem, případně krbem na tuhá paliva, možností instalace solárních panelů i klimatizace. 

Zahrada, bazén, garáž, skvělá poloha vzhledem ke slunci a jeho pouti po obloze. Nevěříte? Přijďte se podívat sami...

F37B1538-HDR.webp

Obývací pokoj je navržen tak, aby byl kompaktní, ovšem vejde se i početnější návštěva. Funkční krb na dřevo není jen romantika, ale na zimu velmi praktická věc.

F37B1536-HDR.webp

Hodně světla díky velkoformátovým sklům je také předností tohoto prostoru. A když otevřete velké francouzské okno, stane se součástí obýváku i terasa vedoucí k bazénu.

Tato ložnice nemá chybu - prostornou šatnu s přirozeným světlem orientovanou na východ ocení nejen ženy.

Francouzské okno orientované na západ vede na terasu, ze které vidíte na svou zahradu a nebo na zapadající slunce. 

Pokud rádi vaříte, budete tuto kuchyni milovat. Pokud kromě čaje a kávy nic nevaříte, oceníte bar se stoličkami, což bývá oblíbené místo ke konverzaci u přípravy nápojů nebo rychlé snídaně. 

Všude je podlahové topení a dostatek denního světla.

TOHLE NENÍ OBYČEJNÝ DŮM!

Ano, dům je postaven na pouhých 81 m2, proto má trochu netypicky dohromady 4 podlaží a na papíře může působit jako malý nebo stísněný. Nicméně v praxi je to úplně jinak - architektonicky jde o skvělé dílo využívající každý centimetr prostoru. Přijďte se přesvědčit naživo, případně použijte náš 3D půdorys.

Snímek obrazovky 2023-08-09 172941.png
IMG1.webp
IMG2.webp
IMG3.webp
IMG4.webp
IMG5.webp
IMG6.webp

Koupelnu budete milovat, i když nejste vodnáři - obří sprchový kout, pohodlná vana, toaleta s bidetem a spousta místa. K tomu francouzské okno, které Vám sem pustí ranní východní slunce. 
 

Takto navrženou koupelnu nevidíme často - vaše ranní pocity budou o dost jiné - lepší, uvidíte...

IMG7.webp
IMG8.webp
IMG11.webp

Pokud chcete klid a pohodu, ale současně nebýt vzdáleni půl hodiny od Prahy, je tato lokalita ideálním řešením.

IMG16.webp

Kásný dům v rezidenční zástavbě se zahradou, terasou, garáží a bazénem.
 

Dům má čtyři podlaží včetně suterénu, jsou zde dvě ložnice a další samostatný pokoj v podkroví, který lze využít jako pracovnu nebo další ložnici.
 

V přízemí je obývací pokoj s krbem, jídelním prostorem a prakticky řešenou kuchyní se skvělým designem a všemi potřebnými spotřebiči.
 

V koupelně je vana, sprchový kout, toaleta s bidetem a francouzské okno s výhledem do zahrady. Toaleta pro hosty je v přízemí.
 

V suterénu je příprava na wellness zónu, kde je nyní instalována moderní vířivka, příprava na umístění baru, třetí toaleta a druhý sprchový kout. Technické zázemí domu včetně prádelny je také v suterénu. 
 

Garáž pro jedno auto je přístupná z domu i ze zahrady a její střechu lze využívat jako terasu s orientací na východ i západ.
 

Vytápění a ohřev vody řeší tepelné čerpadlo, použít lze i krb, bez problémů si lze instalovat solární panely nebo klimatizaci. 
 

Všude kromě části sklepa je podlahové vytápění!
 

Bazén a zahrada jsou na východní straně domu přístupné pohodlně z obývacího pokoje nebo kuchyně.
 

Dům má novou střechu a celkově je ve výborném stavu, takže by nikdo neřekl, že již slouží deset let. Nedávno byla položena také nová dlažba na zahradě.
 

Všechny materiály byly vybírány z těch kvalitnějších a dražších řad, proto očekávejte trvanlivost a minimum náročné údržby.

Před domem je hezký zelený parčík s komorní atmosférou.

Pokud by Vám tedy nestačila zahrada na vašem pozemku nebo byste chtěli vyvenčit pejska, tohle místo je ideální. Ani velké ani malé, s lavičkou na posezení....a se sluncem, kterého sem jde tak akorát. 

Pokud se tak ještě nestalo, pro ten správný dojem z domu a jeho atmosféry si prosím pusťte nahoře na stránce video s mým komentářem.

PRODEJNÍ CENA DOMU 15.000.000 Kč 

...včetně právních služeb a veškerého servisu, např. pomoci při financování...

PROHLÍDKA

bottom of page