Toto je váš akční plán / trénink / metoda, jak prodáte svůj byt 2+kk v Praze na Smíchově za maximální cenu, kterou si zaslouží, aniž byste dlouhé měsíce museli čekat na kupce na realitních portálech

Vezměte si ho a použijte ho při prodeji své nemovitosti 

Nejdřív si kliknutím na tlačítko stáhněte e-Book:

Potom se podívejte na toto 27minutové video rozdělené přehledně na kapitoly. Začátky jednotlivých částí s jejich názvy jsou vyznačeny ve spodní posuvné liště videa. A určitě se dodívejte až do konce videa. Něco důležitého tam pro Vás mám:

Už víte, že se specializuji na Prahu 5, především na Smíchov, kde žiji, a to zejména na byty 2+kk.  Pokud tedy máte byt 2+kk na Smíchově nebo Košířích, nechcete udělat žádnou chybu a chcete ho prodat za maximální cenu, kterou si zaslouží, tak já jsem člověk, který by vám možná stál za to mluvit s ním 30 minut. 

V rámci těchto 30 minut vám předám strategii, jak se prodávají byty 2+kk na Praze 5. I když se pak se mnou rozhodnete nespolupracovat, tak vám stejně své know-how předám. A můžete si pak byt klidně prodat sami. 

Nicméně tady je má nabídka. Pokud máte malomezrážní byt někde na Praze 5 a chcete ho prodat, tak jsem tu, abych vám s tím pomohl. 

Vyplňte formulář odešlete. Zavolám vám do 24 hodin a domluvíme se na formě konzultace (osobně, po telefonu nebo online). 

Vyberte si dárek - jednu z těchto knih vám při konzultaci daruji nebo zašlu.


A pokud byste ještě váhali, tady je několik mých referencí: