top of page
Painting Wall

Úspěšně realizované zakázky

JAK JSEM POMOHL MAJITELŮM

Krásný dům v Praze

Klikněte na obrázek pro ukázku prezentace nemovitosti 

Krásný a vysoce kvalitní dům v Horních Počernicích. Byl jsem asi třetí, kdo jej zkoušel prodat. A se vší pokorou a vděčností musím prozradit, že se to povedlo. Jedna z nemovitostí, do které jsem se zamiloval na první pohled - slunce ze všech stran od rána do večera, bazén, vířivka, grilování na zahradě, terasa, garáž a chytře řešené úložné prostory. A božský klid a zeleň všude kolem. Ideální nemovitost pro to, aby se člověk cítil skvěle každou minutu.

IMG13_edited.jpg

Investiční byt v Praze

Tohle je mini-příběh o malém bytě s 38 m2, který jsem nedávno našel pro jednoho z mých klientů. Můj úkol byl jednoduchý - koupit za dobrou cenu. S vědomím toho jsem se postavil před majitele bytu a domluvil obchod. Vše proběhlo hladce, klient koupil, a já jsem pak byt pronajal za 460 Kč/m2. 

K bytu patřil i sklep o rozloze 6 m2, který jsme pronajali zvlášť za 2 500 Kč. Celkový výnos z tohoto obchodu byl tedy 5.5 % ročně, ciž je na Prahu-Vršovice super výsledek. A bez stresu...

IMG_9145.JPG

Secesní skvost - Praha 

Jeden z nejhezčích domů v Praze. Jeho vzhled je poutavý, takže přitahuje pozornost celého nábřeží kolem Mánesu. Rekonstrukce byla výjimečně důkladná a zahrnovala nejen opravu stávajících prvků, ale také implementaci nových technologií, zvyšující komfort a zlepšující kvalitu života obyvatel. Tento klenot měla možnost pronajmout jen hrstka vybraných zájemců a dnes je provozován českou firmou, elitou mezi pronajímateli.

DSC_4587-HDR_web
DSC_4575-HDR_web
DSC_4660-HDR_web
DSC_4597_web
DSC_6427-HDR_web

Klikněte na šipky pro posun v galerii

Kesnerka-foto.webp

Bytová vila Smíchov

Krásný prostorný byt v supermoderní bytové vile na Smíchově - bylo důležité obsadit jej perfektními nájemci, protože v druhém bytě bydleli majitelé. Nebudu z důvodu diskrétnosti zmiňovat všechny vymoženosti této stavby, nicméně věřte že soukromá sauna je lepší než veřejná, obzvlášť když vás tam odveze výtah. Výhledy jsou bezkonkurenční, stejně tak soukromí a bezpečnost. Zahrada, bazén, prostorná garáž a pohodlný přístup, úžasné kvalitní vybavení, několik koupelen, balkony a terasy, to je v podstatě ještě skromný výčet. Mám rád tyto výjimečné nemovitosti a jejich pronájem lidem na úrovni. 

Holešovický byt s obřím potenciálem růstu ceny... detaily neprozradím, ty zná nový majitel. Mezonety se neprodávají nejlépe - jejich věhlas už není takový jako na přelomu tisíciletí, ovšem když je byt dobře postavený a má potenciál pro další chytré úpravy, jedná se o super koupi. Prodávající byli nároční, což je v pořádku - o to víc mě těší, že vše proběhlo hladce, a jsem vděčný za příležitost prokázat svou kvalitu.

foto (10) náhled.webp

Pronájem bytu Smíchov

Korenskeho_12.webp

Krásný byt k pronájmu, který byl z osobních důvodů srdcovkou. Mimo jiné proto jsem chtěl, aby nájemce byl dokonale vybrán, v bytě se mu líbilo a měl skvělý vztah s majiteli. Myslím, že se povedlo. Byt prošel rekonstrukcí pod dohledem výjimečného architekta, který působí po celém světě a umně spojil historické prvky s moderní domácností. Odrazil i současný trend záliby v práci z domova, takže kuchyně s jídelnou se za pět vteřin promění v kancelář, ze které lze streamovat videokonferenci. 

Byt k rekonstrukci - Praha 4 

Byt v Michli s výbornou dispozicí, balkonem a sklepem. Udržovaný dům s poctivým a zodpovědným SVJ. Byt byl však před rekonstrukcí a jeho prezentace nebyla nic snadného, protože poslední nájemce jej poměrně "vybydlel". Jsme ovšem výborný tým profesionálů, takže jsme si poradili a prezentaci vyrobili tak lákavou, že se byt prodal i v konkurenci dalších šesti podobných nabídek okolo. Samozřejmě velkou roli hrály i obchodní dovednosti a trpělivost.

Bitovska_7_VIZ_final (1)_edited.jpg

Novostavba, byt 2+kk se sklepem a lodžií, co může být lepšího pro drobnou  investici, navíc ve skvělé lokalitě u metra, přírody a mimo panelovou zástavbu. Plná občanská vybavenost přímo za domem, který je v super kondici a má dva výtahy. Byt se prodal i s nábytkem a majitel neměl s ničím žádnou velkou práci, jen se odstěhovat. Nutno říct, že byt z roku 2015 udržoval v super stavu a kupující dostali velmi dobrou hodnotu za své peníze. A nemuseli jsme zlevňovat. :)

0L9A8970.jpg

Pronájem bytu Dejvice

Krásný byt k pronájmu v jedné z nejžádanějších lokalit. Byt prošel rekonstrukcí a zachoval všechny historické prvky, má tedy speciální atmosféru. Zároveň bylo důležité, aby nájemce byl vybrán velmi pečlivě, protože cílem mimo jiné bylo zachovat harmonii domu a přátelskou rodinnou atmosféru obyvatel. Mohu říct, že se povedlo a já jsem dokázal být přidanou hodnotou, za kterou mi klienti platí, nikoliv jen inzerent, telefonista a otevírač dveří. :)

Investiční byt v Michli

U Botice_3 (1 of 1)_edited.jpg

Investiční byt, ze kterého se majitelé stěhovali neradi, protože byl prostě skvělý. Šli jsme jej prodávat přesně v období, kdy se začal realitní trh zastavovat, a konkurence v této lokalitě měla také co nabídnout. Dokonce jsme měli už skoro prodáno, avšak kupující začal kličkovat a snažil se nás "natáhnout", tak jsme raději šli najít jiného. Díky perfektní prezentaci a aktivní práci s nabídkou jsme však i během "chladného" léta našli zájemce s hotovostí.  

Hezký byt 2+kk - Vršovice

Investiční byt 2+kk v Praze po částečné rekonstrukci. Majitelům jsme pomohli s nezbytnými opravami po nepořádných nájemcích a našli solidního kupce s hotovostí. K propagaci bytu se natáčelo video, což je u nás samozřejmé narozdíl od většiny makléřů a kanceláří. Provedli jsme 13 prohlídek, ze kterých vzešli tři zájemci. Vše šlo hladce díky zodpovědné komunikaci na obě strany. Majitelé získali i po započtení provize o čtvrt milionu více.

Pokoj_2_1 (1 of 1)_edited.jpg

Praktický byt pro rodinu

Ostruzinova_11 (8 of 20)_edited.jpg

Praktický byt 3+kk v Praze se prodával i s nájemci, nicméně nový majitel chtěl v bytě bydlet sám. Bylo potřeba tedy vše koordinovat tak, aby obchod proběhl hladce a nikdo neměl zbytečný stres nebo špatný pocit z celé situace. Původní majitel si přál mít co nejméně starostí, běhání, zařizování, což jsme mu slíbili a zařídili, prostě jen podepsal kupní smlouvu. Samozřejmě rozsah autonomie, který dostanu, je na Vás, můžete klidně být u každého kroku osobně.  

Pozemek ve Vraném

Byt v Michli s výbornou dispozicí, balkonem a sklepem. Udržovaný dům s poctivým a zodpovědným SVJ. Byt byl však před rekonstrukcí a jeho prezentace nebyla nic snadného, protože poslední nájemce jej poměrně "vybydlel". Jsme ovšem výborný tým profesionálů, takže jsme si poradili a prezentaci vyrobili tak lákavou, že se byt prodal i v konkurenci dalších šesti podobných nabídek okolo. Samozřejmě velkou roli hrály i obchodní dovednosti a trpělivost.

DJI_0064Dron_8_MARKED.webp
DSC05043.webp

Krásný dům na Smíchově

Polovina dvojdomu v Praze, rodinné sídlo o čtyřech podlažích se zahradou a stavebním potenciálem. Velmi náročný prodej vzhledem k rodinné situaci majitelů. Cena byla vysoká vzhledem k existenci přístavku, který mohl být využit jako tělocvična, provozovna, garáž nebo přistavěn k domu jako rozšíření prvního podlaží s terasou.

Rodinné bydlení Bohnice

Atypický byt 4+kk v Praze s výbornou dispozicí a vším, co je potřeba - lodžie, sklep, klimatizace na jižní straně, krásný výhled a praktická kuchyně. Byt dovoluje upravit velmi jednoduše dispozici obývacího pokoje a pracovny, resp. třetí ložnice. V době prodeje bydleli v bytě nájemci, nicméně vše opět proběhlo bez komplikací a nadbytečného stresu.  Tak jak to máte rádi.

Obyvak_2 (1 of 1).webp
Vizualizace_2 (1 of 1) - kopie.webp

Projekt na Moravě

Projekt na Moravě v podobě tři luxusních bytových jednotek s důrazem na kvalitu, praktičnost a nízké provozní náklady bydlení. Unikátní architektonický koncept vychází z původní secesní fasády typického měšťanského domu z roku 1903 s prvky moderní architektury v rámci vnitřních prostor bytů. Samozřejmé bylo použití nadstandardních materiálů a zařizovacích prvků. 

Stavební pozemek

Prodej stavebního pozemku u Prahy o velikosti 1305 m2. Pozitivní byla existence zasíťování, občanská vybavenost v okolí a skvělý volný výhled, který nesmí být zastavěn. Negativem byla relativní blízkost letiště, které však není využíváno denně. I proto jsme nemohli legálně využít záběry z dronu, protože ten prostě nevzlétl. Stejně jsme dosáhli prodejní ceny, která převyšovala průměr v lokalitě. Obchod proběhl hladce a poměrně rychle, všichni spokojeni. Na pozemku vyroste rodinný dům s krásnou zahradou.

8833516_134450429_edited.jpg

Byt před rekonstrukcí Střížkov

Byt na Střížkově před kompletní rekonstrukcí - jak prezentovat něco, co teprve bude vypadat hezky, ovšem nyní byste tam nejraději nikoho nepouštěli? Pomohli jsme si opět vizualizacemi a nechybělo video. Na výsledek se můžete podívat sami. Strategie "začínejte s myšlenkou na konec" se ukázala jako správná a první prohlídkový den jsem ukázal byt 13 zájemcům. Jsem vděčný lidem, se kterými pracuji, protože dodávají úžasné výsledky, což si majitelé zaslouží.

Byt Stodůlky

Tenhle obchod zůstane v mém srdci, protože je za ním moc hezký příběh. Dokonce dva příběhy, které se krásně doplnily. Díky správně nastavené reklamě jsme našli v pravý čas ideálního klienta, který koupil rodičům pro ně ideální byt. Prodávající tak mohli s klidem přesunout svou milou rodinu do nového bydlení a splnili si sen o vlastním domě. Jsem velmi vděčný, že mohu být součástí takových událostí v životě spokojených klientů. Co se týče nemovitosti samotné, šlo o bezbariérově přístupný byt 3+kk ve Stodůlkách.

stodulky_edited.jpg
bottom of page